fbpx

PROMOCJA – pełny dostęp 50% taniej

[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”20″ font_font=”Raleway” font_color=”%239b363f”]

Innowacyjna Platforma do Rekrutacji i Badania Kompetencji

[/text_block]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”] [/text_block]

PROMOCJA – 50% TANIEJ

Oferta dostępna jeszcze przez:

[custom_html]

[/custom_html]

[text_block style=”style_1.png” align=”left”] [/text_block]
[text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″ font_font=”Raleway” font_color=”%23604345″]W momencie kiedy zegar skończy odliczanie ta strona zniknie i oferta nie będzie już dostępna[/text_block]

OTRZYMUJESZ PEŁNY DOSTĘP – MODUŁ REKRUTACJI + MODUŁ TESTÓW KOMPETENCJI

VIP
283 zł bruttomiesięcznie
 • Liczba użytkowników – 10
 • Aktywne rekrutacje – 12
 • Testy kompetencji – tak
 • Rozmowy video – tak
 • Dedykowany opiekun – tak

ZAMAWIAM

TANIEJ o 208 zł miesięcznie

[text_block style=”style_1.png” align=”left”] [/text_block]

ZAPŁAĆ ZA ROK I ZYSKAJ DODATKOWE 15% RABATU

[text_block style=”style_1.png” align=”left”] [/text_block]
VIP
2.949złBRUTTO
 • Liczba użytkowników – 10
 • Aktywne rekrutacje – 12
 • Testy kompetencji – tak
 • Rozmowy video – tak
 • Dedykowany opiekun – tak

ZAMAWIAM

OSZCZĘDZASZ 2.940 zł rocznie

 • ZAKUP

  ROZLICZENIE MIESIĘCZNE – klikając w przycisk “zamawiam” zostaniesz przekierowany/a do systemu płatności PayPal, aby opłacić pierwszy miesiąc korzystania z platformy PROXEA. Realizacja płatności jest bezpieczna, a system PayPal zaleca, ale nie wymaga zakładania konta – możesz wybrać opcję płatności kartą kredytową. Płatności za kolejne miesiące będą pobierane automatycznie w cyklu comiesięcznym. W każdej chwili możesz anulować cykliczną płatność logując się do platformy płatniczej PayPal lub pisząc na adres biuro@proguest.pl 

  ROZLICZENIE ROCZNE – klikając w przycisk “zamawiam”, aby dokonać jednorazowej płatności zostaniesz przekierowany/a do formularza platformy Przelewy24. Po jego wypełnieniu i zatwierdzeniu, automatycznie zostaniesz przekierowany/a na kolejną stronę, aby wybrać dogodną dla siebie formę płatności.

  INNE FORMY PŁATNOŚCI – jeśli chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem i potrzebujesz dokumentu typu faktura proforma, to wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń na podany poniżej numer. Pamiętaj jednak, że warunkiem skorzystania z tej wyjątkowo atrakcyjnej oferty jest dokonanie płatności w trakcie obowiązywania promocji.

 • ZAWARCIE / ROZWIĄZANIE UMOWY

  Razem z dostępem do platformy PROXEA, otrzymasz dwa dokumenty. Jednym z nich będzie umowa współpracy pomiędzy naszymi firmami, która jest zawierana na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia oraz umowa powierzenia przetwarzania danych osobowych. Taki dokument w którym Twoja firma występuje w roli Administratora Danych Osobowych, a my jako właściciel platformy w roli Procesora jest wymagana przez przepisy o ochronie danych osobowych – RODO.

 • SZKOLENIE I OBSŁUGA TECHNICZNA PLATFORMY

  Wraz z dostępem otrzymasz od nas kilka filmów szkoleniowych w formie nagrań video, gdzie krok po kroku zobaczysz jak działają i do czego służą poszczególne funkcje systemu. Otrzymasz również numer kontaktowy pod którym w każdej chwili uzyskasz pomoc. Dodatkowo kiedy już zapoznasz się z podstawowymi funkcjami systemu ustalimy termin szkolenia na żywo.

 • GWARANCJA SATYSFAKCJI / REZYGNACJA

  Ponieważ zależy nam na Twojej satysfakcji, dlatego też otrzymujesz 30 dni na zapoznanie się z platformą i ocenę, czy ten produkt spełnia Twoje oczekiwania. W tym czasie masz prawo rezygnacji i tym samym odstąpienia od umowy bez podania przyczyny i otrzymujesz 100% wpłaconej kwoty. Jak widzisz całe ryzyko bierzemy na siebie, a to dlatego, że jesteśmy pewni oferowanych rozwiązań.

Z Platformy Rekrutacyjnej PROXEA korzystają między innymi:

Saint Gobain Polska Sp. z o.o.

Saint Gobain Polska Sp. z o.o.

Sieć Hurtowni Sanitarno-Grzewczych – TADMAR

PKP Polskie Koleje Państwowe S.A.

PKP Polskie Koleje Państwowe S.A.

Zarządca narodowej sieci linii kolejowych

Roldrob S.A. / Grupa DROSED

Roldrob S.A. / Grupa DROSED

Producent wędlin

TOTEM.COM.PL Sp. z o.o. Sp. k.

TOTEM.COM.PL Sp. z o.o. Sp. k.

Drukarnia Cyfrowa

PsINF

PsINF

Agencja Rekrutacyjna

ERG S.A.

ERG S.A.

Producent w branży chemicznej

PROGUEST Sp. z o.o.

PROGUEST Sp. z o.o.

Agencja Rekrutacyjna

OPTEA Sp. z o.o.

OPTEA Sp. z o.o.

Agencja Rekrutacyjna

MOTO-PROFIL Sp. z o.o.

MOTO-PROFIL Sp. z o.o.

Dystrybutor Części Samochodowych

ASCO Sp. z o.o. Sp.k.

ASCO Sp. z o.o. Sp.k.

Producent Oprogramowania

GRUPA KARTA

GRUPA KARTA

Agencja Reklamowa

Multi-Service Sp. z o.o.

Multi-Service Sp. z o.o.

Dostawca odzieży i środków ochronnych

Ponad 4 lata współpracy z firmą PROGUEST Consulting Sp. z o.o. utwierdziły nas w przekonaniu, że podjęliśmy właściwą decyzję i powierzyliśmy nasze procesy rekrutacyjne profesjonalistom.

Platforma do rekrutacji i badania kompetencji PROXEA, to w naszej opinii bardzo intuicyjne i niezawodne narzędzie, które zapewnia nam kompleksowe zarządzanie procesem rekrutacyjnym, w tym komunikacje z kandydatami i zespołem rekrutującym oraz badanie kompetencji i poczucie bezpieczeństwa zebranych danych.

Firma PROGUEST Consulting Sp. z .o.o. stale bada i analizuje potrzeby swoich klientów, ale także szeroko rozumianego rynku pracy, aby na tej podstawie rozwijać platformę PROXEA.

Polecam współpracę z firmą PROGUEST Consulting Sp. z o.o. oraz platformę PROXEA, niezastąpione narzędzie naszych procesów rekrutacyjnych

Magdalena Rejnowska – Dyrektor ds Finansów i Polityki Personalnej, TOTEM – Druk Doskonale Cyfrowy

System PROXEA przyczynił się w naszej firmie do usprawnienia procesów rekrutacyjnych. W prosty sposób pozwolił na zarządzanie rekrutacjami w firmie o rozproszonej strukturze. System jest bardzo intuicyjny i nie wymaga czasu poświęconego na czytanie instrukcji. Z każdego miejsca można się do niego zalogować i sprawdzić status rekrutacji. Dodatkowo można przejrzeć formularze zgłoszeniowe kandydatów, pobrać zamieszczone na portalu C.V. oraz wpisać notatkę o kandydatach. Dzięki możliwościom jakie daje system mogliśmy powierzyć naszym Menadżerom samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych.

System PROXEA gwarantuje również bezpieczeństwo danych związane z wymogami RODO.

Joanna Sworek – HR Business Partner, Saint Gobain Polska – sieć hurtowni TADMAR

Masz pytania lub chcesz zapłacić tradycyjnym przelewem? Wypełnij formularz

[text_block style=”style_1.png” align=”right” font_font=”Oswald” font_color=”%231e3e67″]

 

PROGUEST Consulting Sp. z o.o.

ul. Fryderyka Chopina 8d/2

05-071 SULEJÓWEK

e-mail: biuro@proguest.pl

tel. 501 199 439

www.proguest.pl

www.mariuszprokopczuk.com[/text_block]

FORMULARZ KONTAKTOWY

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”14″ font_font=”Raleway”]Informujemy, iż administratorem Twoich danych osobowych jest PROGUEST Consulting Sp. z o.o. z siedzibą w 05-091 Ząbkach ul. Powstańców 24N/3.  Możesz skontaktować się z administratorem Twoich danych osobowych pisząc na adres biuro@proguest.pl. Aby zapoznać się z Polityką Prywatności kliknij tutaj.[/text_block]